Září 2006

Cesta z KONCERTáku

24. září 2006 v 18:47 | By BudhA |  >>PatvOry<<
Omluvte zhoršenou kvalitu tisku psáno v ranní podnapilosti, bezprostřední události.

Cesta z koncertu byla náhlá a nečekaná, poněvadž jsem usnul a prej!! Mě museli dlouho budit,
"není divu po ňákejch dvaceti špelku, to se usne jako nic. A když se mě povedlo zbudit ze zimního spánku, tak sme se všichni vydali na pochod, směr nádraží železniční Most. Ale co se nestalo, netrvalo dlouho a já se nečekaně oddělil od skupinyl, s domněním, že se cesta připojí zase k houfu, apak si pamatuju jenom to, že mi zvonil telefon a já stál mezi mořem paneláků nemající ponětí kde sem.

Docela jsem bloudil takovou hoďku, než sem uviděl interspar a já zjistil, že sem úplně na druhý straně Mostu než sem měl bejt. Buh ví co by se stalo kdybych nenarazil na ten supermarket hojnosti, třeba bych došel až do Chomutova.

No jo to ale úplně není všechno, byl jsem sice u blahomarketu, ale nevěděl sem nevěděl kudy se dát, poněvadž jsem neviděl žádnej záchytnej bod. Zapojil sem tedy všechny síly a začal přemejšlet. Šel jsem tedy a přemejšlel, kudy ven z tohohle proklatýho krabicovýho města. Když tu najednou se předemnou vynořila z mlhy konečná stanice tramvaje linky do pekel. Ulevilo se mi a já věděl, že už cestu najdu, když půjdu po kolejích. Ale to by byla cesta příliš zdlouhavá a vysilující. Proto sem se rozhod vystoupit na nedaleký kopec posetý králikárnami. Když sem se vydrásal na horu, nebylo nic vydět, jak to? Ve výhledu mi bránili předimenzované panelové objekty, které obývají zdejší domorodci. Popošel sem a hle mezi škvírkou panelových domů sem zřel výškovou budovu s krabicí na střeše. Říkám si "a tu znám ta je přeci v centru města" a vydal sem se k ní. A tak sem v klidu a cel došel až na nádraží, kde na mě čekal vlakolet, který mně vyvez z tohoto kvádrobetonového města.