výsledek ankety část II.

30. ledna 2007 v 17:06 | budha |  >>PatvOry<<
Tak po prvotním nasrání ze smazání napsání a po vyprchání onoho nasrání doplňuji konečně vaši "výhru". Tento příběh napínaví nezná mezí ani hranic, stojí přeci za nic a nebo ne usuď te a propleťte se složitou dějovou výhní. Třeba se vám to povede, je to přeci nesmysl.

Pane vy máte křivou hlavu talibanu, jste křivák, pane vy jste křivák, jo křivák, co vypráví nám příběhy ze šatlavy a záhrobí.
Dáme hlavy dohromady vznikne příběh sobě samý, příběh, který řekne nám ten, co má křivou hlavu jak banán.
Křivou hlavu, jo křivou hlavu má ten pán, co sedí támhle v rohu opodál a ten příběh řekne nám.
Byl jednou jeden pán a ten svou dceru dal pánovy, co ho oklamal, ale on to netušil, byl to totiš zlí pán, co toho pána oklamal. A ten pán, co byl oklamán, byl král a svoji dceru dal drakovi, co jí sežral a její kosti zahrabal pod strom, co vypadal jako hlava pána, co mu dceru dal a na hrob kámen dal, pod ten strom, co měl křivou hlavu. A tak nám příběh končí a jinde telefon drnčí, třeba tam tam tam se nový příběh zrodí nám a třeba nám ho i zazpívá na Vánoce na dobrou noc, ten co křivou hlavu má, on přece každý příběh zná a tak nám ho i zazpívá, je totiž strážce pokladu. Pokladu, co každý v hlavě má a on střeží ho nám, ten poklad je tak malý, že ani není vidět. Ten poklad není vlastně ani hmotný, je v naší hlavě, tíží nás, někoho nadnáší, někoho drtí jako kámen na hrobě, co drtí kosti královy dcery.

Těžké to břímě neseme v hlavě, ale můžeme ho změnit hravě, tak že ten poklad předáváme dále sic oklameme krále, který drakovi svou dceru dal ale on jí nesežral. Poněvadž stál opodál si nevšiml , že dcera spřádá plán a tak drak byl dcerou sežrán, teď je tlustá a žádný princ nemá oň zájem a tak králoství nemá dědice.

Teď už snad vše chápete, že všechno nemůže skončit dobře. a ten pán, co střeží poklad nám vypráví ho dál dobře. Teď už někdo snad víte, co je ten poklad, co nám křivák střeží. Je to příběh svěží, který nám on vypráví a pak vtlouká do hlavy. TY KŘIVÁKU!!!!!!!!!!!


Výrok krále po únosu:
Já hlupák já jsem mu naletěl, teď mi s dcerou uletěl, teď mi nejspíš někde zmírá a něco ji drtí to v kříži cítím, já hlupák!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roja Roja | Web | 8. února 2007 v 14:04 | Reagovat

to je hustý :)) ty vole budha co to děláš já se nemužu přestat smát!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama