Květen 2008

Tak jsem si tedy vzpoměl

21. května 2008 v 15:10 >>PatvOry<<
Když člověk má něco dělat, to aby so dostal do budoucna někam dál ve svých cílech, a když tyto cíle má, tak to většinou neudělá a snaží se tomu jakýmkoliv způsobem vyhnout, tak jako já.
To si tak člověk sedí u kompu aby udělal nějakou zlou zlověstnou práci, třeba referát tak jako já. Řiká si že se do toho dá, tak si spustí internet začne si číst zprávy. No jo, ale zprávy nenabíraj nekonečných rozměrů pokud se nechcete dloubat v historii. Když jsem vyčerpal dojnici aktuálních zpráv, jen těch co mě zajímaj samozdřejmě, tak člověk hledá všemožné veselé i neveselé, ošklivé i nehezké, velké i malé důvody něčeho aby nemusel dělat ten referát, protože má na práci zrovna "náhodou" něco jinýho, tak jako já.
A tak sem nevim jakou zřejmě podivnou náhodou (opak) zapomenul na svůj vyhřátý blogánek, který ledově zamrzal dlouhých pár měsíců mou nečiností a nejspíš taky mdlou náštěvností ledově chladných uživatelů internetu, kmitočty hltající ze svých monitorů. A tak jsem si ho vyhledal nebo on mě, to už je jedno, teď už tu jsem. A píšu tady svýmu blogu, blogánku mou objevitelskou výpravu do tajů světa teček a čárek, nul a jedniček.