Listopad 2008

něco nového

10. listopadu 2008 v 19:33 | budha |  >>PatvOry<<
Dloubal jsem se dloubal, ani v nose, ani v prdeli. Dloubal jsem se ve starých výtvorech (análech), takže stou prdelí nevim, nevim a zjistil jsem, že jeden výplodek z naštvanosti při nemoci jsem nezveřejnil, tímto to tedy napravuji.

Výmol

Již několikátý den uzavřen ve své hlavě, ve "svém" domě. Odříznut od lidí odříznut od společnosti, potkávajíc se s lidmi jenž znají společnost akorát tak z práce, s rodiči. Nemaje si s nimi co říct pro jejich nepochopení jakéhokoliv činu mého ale respektujících mou osobu a podporující ji, za to díky.


Média

Čtouc zprávy z internetu, výdobytku války, rozhořčen nad médii bičem opojující své čtenáře a diváky, na veřejnost vnášejí stíny nad lidmi, kteří si svobodní alespoň někdy přejí býti.

Louku si pronajali, jali se na na ní po nějakou dobu býti, chtějíc se trochu pobaviti.Že hluk tropí to jest zpráva měsíce, kdyby o každém kdo jen se opováží porušiti trochu toho nočního klidu, věnovali kus svého listu, stopáže, času, času lidí, kteří musejí to číst, poslouchati. Měli by o čem psáti a točit až do konce časů lidstva našeho.
Né, že by nebylo o čem psát ale oni nevědí o čem můžou psát a točit, tak aby nějaký hněv z výšin politického Olympu, na ně neposlal blesk útlaku.
Že hluk tropí, to jest pravda jen jestli se z toho nestala politická propaganda. V očích babiček křehkých, důvěřivých starých dam, hltajících "pravdu" z televizních reklam, se teď jejich vnoučátka mění v tlupu zvěře omámených drogamy, kdo jim vysvětlí, že se chtějí bavit podle sebe, né podle politického programu...

The Dresden Dolls

5. listopadu 2008 v 19:37 | budha |  >>MuZika<<

Tohle je další z kapel, která mě úplně pohltila. Kapela na kterou jsem narazil úplnou náhodou v jednom hudebním pořadu české televize.


Kapela je dvoučlená a jelikož ve dvou se to lépe táhne, tak to umí jak se patří pořádně rozject. Co mě nejdřív překvapilo je právě to minimalistické složení, vynikající bicí - Brian Vigliona, klávesy a grandiozní zpěv Amandy Palmer. Spojení těchto dvou výborných muzikantů vznikl úplně nový hudební styl punk kabaret. Ale proč je někam řadit stačí jenom polechnout tu audiovizuální šou.

The Dresden Dolls na :


>stránky kapely<

>youtube< tajný vzkaz budoucím generacím >myspace<The Pixies

5. listopadu 2008 v 18:52 | budha |  >>MuZika<<
Tak tahle kapelka mě dostala hned prvním tónem jejich alternativního rocku.

Čtveřice lidí z Bostnu, jmenovitě Frank Black, Joey Santiago, Kim Deal, Dave Lovering rozjížděla svou alternativu od roku 1985, která dokázala ukonejšit i věčně zdeptaného Kurta Cobeina. Jenom snad škoda, že niní koncertují pouze vyjímečně.


The Pixies: na myspace
tak sem něco napsal

5. listopadu 2008 v 16:27 | budha |  >>PatvOry<<
Ano je to tak jak vám napovídá titulek, skutečně jsem něco napsal ale neuložil, tak máte smůlu vy co sem nechodíte, dokonce jsem nezapoměl heslo a už sem si nastavil i automatický ukládání, takže od teď až sem něco napíšu, tak se neubráníte útoku na vaše mozky.