něco nového

10. listopadu 2008 v 19:33 | budha |  >>PatvOry<<
Dloubal jsem se dloubal, ani v nose, ani v prdeli. Dloubal jsem se ve starých výtvorech (análech), takže stou prdelí nevim, nevim a zjistil jsem, že jeden výplodek z naštvanosti při nemoci jsem nezveřejnil, tímto to tedy napravuji.

Výmol

Již několikátý den uzavřen ve své hlavě, ve "svém" domě. Odříznut od lidí odříznut od společnosti, potkávajíc se s lidmi jenž znají společnost akorát tak z práce, s rodiči. Nemaje si s nimi co říct pro jejich nepochopení jakéhokoliv činu mého ale respektujících mou osobu a podporující ji, za to díky.


Média

Čtouc zprávy z internetu, výdobytku války, rozhořčen nad médii bičem opojující své čtenáře a diváky, na veřejnost vnášejí stíny nad lidmi, kteří si svobodní alespoň někdy přejí býti.

Louku si pronajali, jali se na na ní po nějakou dobu býti, chtějíc se trochu pobaviti.Že hluk tropí to jest zpráva měsíce, kdyby o každém kdo jen se opováží porušiti trochu toho nočního klidu, věnovali kus svého listu, stopáže, času, času lidí, kteří musejí to číst, poslouchati. Měli by o čem psáti a točit až do konce časů lidstva našeho.
Né, že by nebylo o čem psát ale oni nevědí o čem můžou psát a točit, tak aby nějaký hněv z výšin politického Olympu, na ně neposlal blesk útlaku.
Že hluk tropí, to jest pravda jen jestli se z toho nestala politická propaganda. V očích babiček křehkých, důvěřivých starých dam, hltajících "pravdu" z televizních reklam, se teď jejich vnoučátka mění v tlupu zvěře omámených drogamy, kdo jim vysvětlí, že se chtějí bavit podle sebe, né podle politického programu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama